SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Aktash III shitet banesa 41,08m2
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
19495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Aktash III, shitet banesa 1 dhomshe, siperfaqes prej 41,08m2, kati i V, ne gjendje te mire, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Çmimi: 42.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Aktash III [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »