SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ZYRE ME QIRA ne Rrugen B - Prishtine
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
194951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni për Patundshmëri "L I S I" ofron banesen e përshtatshme për #Zyre me #Qira në Rrugën B.

Banesa ka sipërfaqe prej ~85m2 dhe është në katin e III-të.

Cmimi 400 Euro/muaji

per me shume info, kontaktoni ne tel. 044 100 464

#office #prishtina #pristine #kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #rrugaB
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »