SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me QIRA afer Komunes ne Arberi 2 dh.gjumit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri "L I S I", ofron banesen me qira afër Komunes ne Arberi - Prishtine.

Banesa ka sipërfaqe prej 85 m2 dhe është në katin e II-të.

Cmimi 400 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#apartment #prishtina #pristine #kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #dragodan #renttoown #apartments #howto
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »