SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 78m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
194959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 78m2 me qira ne "Bregun e Diellit" te banesat e Standardit
Ndodhet ne katin e dyte te banimit, me kete ndarje- dhoma e ndejes ndamas nga kuzhina ,kuzhina, hapsira per tavolin e bukes,dy dhoma te gjumit, ni banjo komplet si edhe ni wc parkingu per vetur mrena ne ndertes ,depo,lift
Ndodhet ne nje lagje ku parku i femijeve nuk mungon, komforditeti dhe qetesia juaj te garantuara
Menyra e pageses permes nje qiraje avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »