SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 120m2 me qira te Dodona !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
194961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 120m2 me qira afer "Teatrit Dodona" rr "Bajram Kelmendi"
Ndodhet ne nje pozite te favorshme ne katin perdhese ka hapsire prej 60m2 ne nje lokal te gatshem per startimin e biznisit tuaj, ndersa ne katin e pare ka dhome ndeje, dhome gjumi, banjo dhe ballkon eshte totalisht e renovuar dhe e gatshme per banim ose zyre, ofrohet pa mobilje
Çmimi per shtepine eshte 500€, ofrohet edhe ndaraze lokali 250€ ndersa banim 300€, kati i banimit ka hyrje te ndare nga lokali
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »