SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet TOKA në Lipjan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Madhësia :
5100 m²
ID e produktit :
194962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni për Patundshmëri "L I S I" ka në shitje tokën me sipërfaqe prej 51 Ari.
Toka është në rrugën kryesore dhe është vetëm 300 m larg nga qasja në Autostradë, ka qasje të mirë edhe në Hekurudhë.

për më shumë info në tel. +383 (0)44 100 464

#land #prishtina #pristine #kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #toke #lipjan #gasstation #buytoown #apartments #howto #highway
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »