SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan (kodi; 553/18)
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
194963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan – Rruga e Ferizajt (Te Daku)
Banesa eshte ne katin e 6-te, dhe ka 130 m2.
Baanesa posedon Sallon-Kuzhine dhe 3 dhoma te gjumit.

-Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrat tane te telefonit;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »