SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 61,17m2 në shitje në lagjen Aktash.
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
194976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 61,17m2 në shitje në lagjen Aktash.
Banesa gjendet në lagjen Aktash, afër ish Restaurant Rugova dhe afër Extreme pizza, është tërësisht e mobiluar, hyrja posedon ashensor, banesa ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos) dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo

ID: T10237

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »