SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Kodren e Diellit I shitet banesa 96m2
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
19498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Kodren e Diellit I, shitet banesa 3 dhomshe, sipërfaqes prej 96m2, por ka më shumë, kati i III, ne gjendje standarde, me nxehje qendrore, dhe me garazh 14m2. Çmimi 130.000 euro. Tel. 045/50 20 40 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Kodra e Diellit I [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »