SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE AKTASH
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Aktash (banesat e Konakut),kati:I njëmbëdhjetë(XI),sipërfaqja:97.6m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë ndaras,depo e vogël,dy banjo dhe ballkon.
Çmimi:1.150€/m2
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »