SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH262
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Madhësia :
217 m²
ID e produktit :
194982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence me siperfaqe prej 174+43m2. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tryezari, tri dhoma gjumi, kater banjo, podrum dhe utility. Shtepia shitet me cmim prej 280.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »