SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
194985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania afer shkolles Xhemajl Mustafa.
Lokali ndodhet ne nje pozite shume te frekuentuar dhe ka dy hapsira: 150m2 kati perdhes dhe 150m2 kati I-re dhe per momentin eshte e leshuar me qira.
Me dokumentacion eshte gjithqka ne rregull.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »