SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
19499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne '' Lagjen e re '' në Zhabar (Mitrovice).Shtëpia është 2 kateshe dhe e mobiluar,ka 2 ballkona, një banjo dhe një tualet, 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin. Shtepia gjendet ne 4 ari toke. Cmimi eshte 60.000 Euro.
Nr: per kontakt 044366994
Informata rreth publikuesit
Edon
Skënderaj
Mitrovic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »