SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 68m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€144,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 68m2 në shitje në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, afër Sheshit Zahir Pajaziti, është e lëshuar me qira, faktike m2 ka rreth 90m2 ndërsa në dokumenta ka 68m2 dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor

ID: T10238

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »