SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti 400m2 me qira ne Qagllavice !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
194991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekti 400m2 me qira ne Qagllavice ne Rrugen Kryesore.
Objekti eshte ne nje pozite shume te pershtatshme per zhvillimin e biznesit tuaj dhe ka qasje direkte ne rrugen kryesore.
Lokali ka renditje shume te mire po ashtu posedon hapesire parkimi te mjaftueshme.
Objekti ka dy njesi ndarese:
-Kati perdhese
-Podrumi

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »