SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN GARSONIERE TEK REZIDENCA GASSER, PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES,DURRES
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten garsoniere ME HIPOTEKE tek Rezidenca Gasser, Prane Shkembit te Kavajes. Ky kompleks ka nje distance per vetem 250 m larg bregut te detit. Garsonieret jane te organizuara me ambientin e dites se bashku me kuzhinen + tualet dhe ballkon. Keto tipologji apartamentesh jane te pozicionuara ne katin e 5 e deri ne katin e 8 banim te orientuara Veri Perendim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Cel/Viber : +355694050025
Informata rreth publikuesit
CPM
Prishtinë
+355 694050025
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »