SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 554/18)
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
ID e produktit :
195007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan (Malisheve), pas permendores ne rrugen kryesore per Uglar..
Shtepia ka rreth 5 ari dhe edhe dy kateshe + podrumat.

Podrumi eshte I pa rregulluar , kurse katet kane keto renditje;

Kati I – LOKAL
Kati II – Sallon-kuzhine , 2 banjo , 4 dhoma te gjuit ,4 ballkona.

Ben ndrrim me banese ne Prishtine ose ne Gjilan.

Per info me te hollesishme kontaktoni ne nr te tel ;
046 121 030 / 046 121 033
ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »