SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 40m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
195021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 40m2 me qira ne "Pejton" ose me saktesisht tek kompleksi Beni Dona Donika 2
Banesa ofrohet nga data 1 Korrik 2018 per qendrim afatgjate, posedon dhome ndeje, kuzhinen( e ndare nga dhoma e ndejes), banjo dhe ballkon
E pershtatshme per cift ose nje person
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »