SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgent Shitet Banesa te Banesat e Standardit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
ID e produktit :
195053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te banesa e Standardit, Objekti 4/6, kati i V. BAnesa ka nje dhome pritjeje me kuzhin, nje dhome gjumi, ballkon dhe banjo. Eshte e leshuar me qira, 200EURO nga nje vajze. Banesa shitet pa mobile dhe me mobile. Cmimi i baneses pa mobile eshte 34400 dhe me mobile 36000. Perndryshe dakordohemi per cmim. Me respekt, Pronari.
Informata rreth publikuesit
Pronari
Gjilan
045663676
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »