SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET LOKALI ME QIRA NE PEJTON
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
195058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira, e pershtatshme per zyre dhe profesione, biznese tjera te ndryshme, lokali leshohet me invertar ashtu si ne foto .... gjendet ne parkingun e Rezonances .
Rr.Bill ClintonPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muli
Prishtinë
044507611
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »