SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
195061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në Mitrovicë afër kishës serbe para hekurudhës shtëpia ka 2 kate banimi si dhe plloqën tjetër në qoftëse don ta ndërtoj edhe një tjetër kat. Gjithsejt ka 250 metra katrorë dhe posedon lejën e shtëpisë dhe nuk ka asnjë borxh dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë , nuk është as hipotek as asnjë borxh. Shtëpia shitet me para kesh. Qmimi i diskutueshëm . 049328050 labinot.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Mitrovicë
049328050
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »