SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në lagjen Mati 1, ndërtuar nga “Alko Group
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në lagjen Mati 1, ndërtuar nga “Alko Group”

Posedon:

• 73m2,
• Kati 7,
• 2 dhomë gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• WC,
• Koridor,
• 1 Ballkona me pjesë shfrytezuese nga ssaloni dhe dhoma
• çmimi 59.000Є.
= me mundesi ndrrimi me vetur ne vler deri ne 20.000

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/119-664 viber +38344119664
Informata rreth publikuesit
Ferki
Lluzhan
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »