SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira afer Super Vives Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
195095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Mati 1 poshte Super Vives.
Banesa gjindet ne katin 6 me ashensor dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Depo
Koridor
Banjo
Ballkon.
Banesa eshte e pa mobiluar perveq kuzhines me elemente baze.
Çmimi i diskutushem.
Na kontaktoni: 046 189 871
Si dhe Viber: +383 46 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »