SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira rruga B te 13 katshja
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
195096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne rrugen B kompleksi 13 katshja.
Banesa gjindet ne katin 9 me ashensor si dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
1 dhome gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon
Banesa eshte e mobiluar me cmim te volitshem.
Na kontaktoni: 046 189 871
Si dhe Viber: +383 46 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »