SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira mbrapa AAK-se
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
195098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne ulpiane mbrapa AAK-se. Banesa gjindet ne katin e 1 si dhe ka kete renditje: Sallon me kuzhine 1 dhome gjumi Banjo Na kontaktoni: 046 189 871 Si dhe Viber: +383 46 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »