SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 lokale me gjithsej 272m2 në lagjen Mati 1 – VG Construction
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
272 m²
ID e produktit :
195110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 lokale me gjithsej 272m2 në lagjen Mati 1 – VG Construction
Lokalet gjenden në lagjen Mati 1, në kompleksin Relax 5 të ndërtuar nga kompania e ndërtimit VG Construction, që gjendet në rrugën B (te Maxi 24/7).
Lokalet gjenden në pjesën e pasme te kompleksit dhe janë në katin përdhesë.
Lokali 1: 88.35m2 - 137,000euro
Lokali 2: 92.65m2 – 144,000euro
Lokali 3: 91m2 – 141,000euro

ID: T50056

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »