SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak
ID e produktit :
195111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Fushe Kosove,te Mihal Grameno,Rr.Xh.Mustafa,Modedl Sllovenia 3.
Banesa ka tri dhoma fjetje,kuzhinen ne koridor,banjon dhe terasen. Komplet eshte e mobiluar,uje,ashensor 24 ore.
Informata rreth publikuesit
Ahmet
Fushë Kosovë
044 148694
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »