SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Gjinaj.
Çmimi :
€245,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Oxhak
ID e produktit :
195117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Gjinaj.
Shtëpia gjendet në lagjen Gjinaj, afër Sh.F. Pjetër Bogdani. Shtëpia posedon gjithsej 2,5 ari Truall dhe është 3 katëshe.
Shtëpia posedon gjithsej 1,5 ari truall oborr ndërsa 1 ari truall është në shfrytëzim nga shtëpia.
Shtëpia në katin përdhesë posedon 2 lokale ku njëri ka 35m2 dhe tjetri 25m2 ndërsa kati i I-rë dhe kati i II-të shfrytëzohen për banim.

ID: T20091

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »