SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te parku i qytetit shitet banesa 98m2
Çmimi :
€119,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
19512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Parku i qytetit, shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes bruto prej 98m2, perdhese, me oborr 50m2. Banesa eshte ndertim i ri, eshte e legalizuar dhe e mobiluar. Çmimi: 119.000 euro.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
parku i qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »