SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 banesa 3 dhomshe 87m² 2 ne katin e 2-te dhe 2 ne katin e 5-te ne Fushe Kosove
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:38
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 banesa 3 dhomeshe 87m² 2 ne katin e 2-te dhe 2 ne katin e 5-te afer Stacionit te Policise dhe Postes ne rrugen kryesore Nena Tereze, ndertim i ri ne Fushe Kosove. Banesat jane te gatshme per banim, kane orientim te mire, hapesire te organizuar mire, garazhen, parking te jashtem, 2 ashensor me kartele. Ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Çmimi 500 euro per m2.qmimi diskutohet

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »