SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 banesa 2 dhomshe 54m² kati 2 dhe 5 Fushe Kosove
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa 2 dhomeshe 54m² ne katin e 2-te dhe 5-te, afer Stacionit te Policise dhe Postes, ne rrugen kryesore Nena Tereze, ndertim i ri ne Fushe Kosove. Banesa ka orientimin e mire, hapesire te organizuar mire, garazhen, parking te jashtem, 2 ashensor me kartele. Banesat jane te gatshme per banim. Ka kete renditje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 1 dhome gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi 550 euro per m2.qmimi diskutohet

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »