SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me Qira Lokali 34 m2 ne Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
195129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira Lokali 34 m2 Neto me Flete Poseduse

Lokali ndodhet ne Ulpiane ne kuader te objektit Beni Dona, i cili leshohet me qira!

Lokali eshte i pershtatshem per:
-- Sallon bukurie
-- Zyre
-- Ordinance
-- Avokatur
-- Noter
Dhe bizense te ngjashme!

Qiraja: 300 i negocushem!

Tel: 045 410 363
Viber: +38349 60 62 60
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »