SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomeshe 102m² kati 5-te ne Fushe Kosove
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:52
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomeshe 102.50m² ne katin e 5-te afer Stacionit te Policise dhe Postes ne rrugen kryesore Nena Tereze ne Fushe Kosove. Banesat jane te gatshme per banim. Kane hapesire te organizuar mire, garazhen, parking te jashtem, 2 ashensor me kartele. Ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Çmimi 500 euro per m2.qmimi diskutohet

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »