SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Dardani 70 m2
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania.
Banesa ka kete renditje:
-Dhome gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo,koridor,ballkon.
Komplet e mobiluar dhe e renovuar.
Me nxemje te qytetit (termokos).
Siperfaqja : 55m2 (70 m2 bruto).
Me fleteposeduese.
Nje pjese e pageses mund te kompenzohet edhe me vetura.
Kati IX.

Çmimi : 65,000 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »