SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 360m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
195149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 360m2 me qira te Parku i Qytetit.
Lokali ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe posedon:
-Lokali 260m2
-Bodrumi 100m2
Çmimi:10 €m2
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »