SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira per Nderkombetar ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
195151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira per Nderkombetar ne lagjjen Kalabria.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ngrohje qendrore me rryme.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »