SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARSONJERE ME QERA NE ULPIANE - PRAPA AAK-se^
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
195163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera garsonjeren ne Ulpiane me saktesishte prapa AAK-se ne ndertesat me tulla te bardha. Garsonjera gjindet ne katin e V eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

salloni qe shfrytezohet edhe per fjetje
kuzhina
koridor
banjo

Cmimi nuk diskutohet..

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.id
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »