SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me Qira në Ulpianë për afarizëm 3 kat dhe podrum 3300 m2
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
3300 m²
ID e produktit :
195167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Objekti me Qira ne lagjen Ulpiana afër Menzës së Studentëve.
Objekti ka 3 kate+podrum.
Siperfaqe: 3300 m2 ne total (800 m2,1000 m2,1100 m2)
I përshtatshëm për afarizëm.
Lëshohet për qera komplet ose me kate.

Çmimi : 10 €/m2

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »