SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me Qira në Tokbashqe për afarizëm 3 katëshe 220 m2
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtëpia me Qira ne Tokbashqe -Sofali e përshtatshme për afarizëm si : shkolla private,spitale,ambasada,qerdhe etj .
Shtëpia ka 3 kate,3 ari oborr dhe 5 ari oborr me parking prapa shtëpisë,salla,bibloteka,ujë 24 h,rrymë,kamera sigurie etj.
Shtëpia i plotëson të gjitha standardet për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Çmimi : 1,800 €/muaj (I negociueshem).

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »