SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Shitet Banesa ne Gjilan (Kodi;556/18)
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
195175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje banese (URGJENT) .Banesa gjendet ne Gjilan – Perballe Spitalit, me pamje nga Salla e Sportit.
Banesa eshte ne katin e 6-te , hymja pare, dhe ka 65 m2 .
Banesa posedon ;
Sallon-Kuzhine , 1 dhome te gjumit .
(Ben ndrrim me kerr)

Per info. Kontaktoni ne nr;
045 121 030 / 045 121 033
ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »