SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Gasonjerken me qera në lagjen Ulpiana
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
195195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Gasonjerken me qera në lagjen Ulpiana afer shkolles "Hasan Prishtina"
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Një Dhom
*Banjo
*Koridor
Cmimi 170 euro (në qmim perfshihen shpenzimet e ujit dhe mbeturinave)
Code 10139
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »