SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Dardani shitet banesa 54m2
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
ID e produktit :
19520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes prej 54m2, perdhese, me nxehje qendrore, bodrum dhe garazh. Çmimi 68.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »