SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender Banesa te Rr.”Agim Ramadani” AKTASH /A1
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
101 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa siper ish Restorant Rugova ne katin e 11-te , me pamje te mrekullueshme (me komplet pamjen e Prishtines)

Banesa :

3 dhoma gjumi

salloni

banjo

kuzhina

koridori

2 ballkona : ballkoni i pare ka pamjen nga lindja , ballkoni i dyte nga perendimi

1 kat 101m2 dhe siper katit terasa po ashtu 101m2 me mundesi ndertimi duplex (gjithsej 202m2)

Cmimi : 180,000

Cmimi i patundshem

kontakt : 049188399
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »