SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 86m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
195206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 86m2 me qira ne lagjen "Bregu i Diellit" saktesisht te banesat e hirta
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon, nuk ka robalares
Eshte krejtesisht e mobiluar dhe e gatshme per banim, e pershtatshme per familjar, ka mirembajtje mujore 10 euro
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »