SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet kat shtepie 70m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
195208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet kati i shtepise 70m2 me qira ne lagjen "Dardania" (prapa banesave te gjelberta) afer kopshtit te femijeve "Princesha"
Ka obor me gjelberim te mire dhe te pushueshem per vikende, dhe eshte e renovuar se fundi
Posedon kete rendijte- salloni, kuzhina, dhome gjumi dhe banjo
Ndodhet ne nje lagje te favorshme dhe te qete, me hapsire parkingu jashte objektit
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »