SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet garsoniera 31m2 me qira te Dodona !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
31 m²
ID e produktit :
195210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet garsoniera 31m2 me qira ne lagjen "Dodona" afer furres Rekord
Ndodhet ne katin e dyte te banimit(pa ashensor) ndersa ka kete renditje- dhome gjumi(ndeje), kuzhine, banjo dhe ballkon
E pershtatshme per cift ose nje person
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »