SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 650m2 me qira ne Kolovice !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
650 m²
ID e produktit :
195212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 650m2 me qira ne "Kolovice" ndodhet ne nje pozite te favorshme, e ndertuar ne tre kate ofron komoditet dhe siguri per ju
Ka hapsire prej 250m2 te nderthurur ne lokale afariste, posedon disa ndarje zyrash e nyje sanitare, disa ballkona me pamje me prespektive etj, e pa mobiluar
Ofrohet per afatgjate per banim dhe biznes
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »