SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) KAT Shtëpie ekskluziv sistem Banesor në Veternik
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(For Rent) KAT SHTËPI Ekskluziv komod sistem Banesor në Veternik - Prishtinë për Ndërkombëtar dhe vëndor, prapa REZONANCES. Kati i 3-të. Sipërfaqja 170m².

Renditja:

- Qëndrim Ditorë ekskluziv dhe shank

- Kuzhinë me Trepezari

- Banjo

- 2 Ballkon

Kati sipër

- 4 Dhoma gjumi, njëra dhomë me Banjo

- Banjo me xhakuzi

- 2 Ballkona

E mobiluar komplet me mobile komode, ngrohje Qëndrore, alarm sigurie, energji elektrike 24h (gjenerator), uje 24h, interfon etj..

- Posedon Parking për Veturë

- Çmimi 1000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »