SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 23m2 me qira ne lagjjen Pejton !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
195227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 23m2 me qira ne lagjjen Pejton afer Rezonances.
Lokali ka nje pozite shume te pershtatshme per zhvillimin e veprimtarise tuaj dhe leshohet vetem per zyre.
Lokali eshte ne nje gjendje shume te mire, ka ndriqim te mjaftueshem dhe invertar ne gjendje shume te mire.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »