SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesat 85m2 ne shitje ne lagjjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
195238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesat 85m2 ne shitje ne lagjjen Mati 1 te shkolla Pavarsia.
Banesat ndodhet ne nje zone shume te mire banimi dhe pritet te perfundojne ne Shtator te 2018.
Banesat kane kuadratura te ndrushme:
-Banesa 85.48m2 ndodhet ne kati i VI-te (me lift) e cila ka kete renditje:
- Sallon me kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Depo
- banjo
- WC
- ballkon
Çmimi:750 €
-Banesa 78.28m2 ndodhet ne katin e IV-te (me lift) pamje nga rruga dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Depo
- banjo
- WC
- ballkon
Çmimi:730 €
Banesa 82.42m2 ndodhetne katin e VI-te (me lift) dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Depo
- banjo
- ballkon
Çmimi:730 €
Banesa 113.32m2 kati VII-te (me lift) nuk eshte kati fundit dhe ka kete renditje:
-3 dhoma gjumi
- Depo
- banjo
-WC
- ballkon
Çmimi:730 €
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »